GŁÓWNA BIBLIOTEKA ZDJĘCIA FILMY APLIKACJE
Czym jest kkwm.pl?
Na to pytanie niestety nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Naszą specjalnością jest szeroko pojęta informatyka. Jesteśmy zainteresowani działaniami społecznymi i przyjmowaniem zleceń. Naszą specjalnością jest projektowanie aplikacji mobilnych i internetowych w oparciu o PhoneGap/Cordova, HTML, CSS, PHP, JavaScript, ActionScript. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą przejdź do odpowiedniej sekcji poniżej.

Na tej stronie znajduje się cała nasza działalność, czyli na strona kkwm.pl zawiera:
  • Bibliotekę poradników tekstowych
  • Szybki start: Poradniki wideo
  • Bazę aplikacji
  • Galeria zdjęć ukazująca Kraków w innym spojrzeniu
kkwm.pl dla Ciebie
Otwierasz firmę i potrzebujesz własną stronę internetową? Możemy Ci w tym pomóc! Przygotujemy oprawę graficzną, a opracowany przez nas CMS będzie zasilał Twoją stronę. Co za tym idzie będziesz posiadał własną, unikalną stronę z możliwą łatwej edycji. Oferujemy również odpowiednie wsparcie techniczne do niego.

Masz już własną stronę, ale potrzebujesz aplikacji mobilnej? W tej dziedzinie również posiadamy odpowiednie kompetencje. Projektujemy je w oparciu o środowisko PhoneGap/Cordova. Umożliwia ono wykorzystanie technologii webowych w programach na systemy mobilne.

Poznaj ofertę dla Ciebie

kkwm.pl dla stowarzyszeń
Prowadzisz stowarzyszenie i potrzebujesz prowadzących warsztat tematyczny z szeroko pojętej dziedziny informatyki? Lubimy się dzielić swoimi umiejętnościami i działać społecznie. Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

kkwm.pl dla stowarzyszeń!

Wyślij e-mail do nas!
Imię i nazwisko
E-mail kontaktowy
Treść
kkwm.pl na Facebooku
Copyright © 2012-2014 by Filip Zarębiński - CMS by kkwm.pl